Newsy Daniel Stroński
12.10.2017 01:14
| PS4 |
Twórcy Titanfalla szykują VR-ową grę
Twórcy Titanfalla szykują VR-ową grę

Respawn Entertainment dostarczyło nam w ubiegłym roku Titanfalla 2 i dało do zrozumienia, że myślą o stworzeniu "trójki". Na razie jednak studio zapowiedziało inny projekt - wojenną grę VR.

Respawn Entertainment dostarczyło już dwóch odsłon FPS-a z mechami Titanfall, a w produkcji mają niezapowiedzianą grę w uniwersum Gwiezdnych wojen, jaką mają zrobić na Electronic Arts. Deweloper wspomniał nawet o możliwości stworzenia trzeciego Titanfalla, ale w tej kwestii również nie znamy konkretów. Więc nad czym studio pracuje obecnie? Nad wojenną grą w wirtualnej rzeczywistości.

Titanfall 3? Deweloper twierdzi, że jest taka możliwość

Respawn Entertainment przedstawiło swój projekt realistycznej przygody VR w wirtualnej skórze żołnierza. Szef studia Vince Zampella zapowiada jak najwierniejsze przedstawienie emocji, jakie wynikają z ryzykowania życiem z karabinem w rękach. Zapomnijcie o wielkich mechach, a nastawcie się na strach, przerażenie i adrenalinę.

Respawn Entertainment - zapowiedź gry VR

Zapowiedź gry, która ukaże się w 2019 roku, znalazła się na youtube'owym koncie Oculusa, lecz nie wyklucza to obecności gry na PlayStation VR. Na razie wiemy jednak tylko tyle, co powiedziano na filmiku.

playstation vr respawn entertainment titanfall
Źródło: YouTube (Oculus)