Newsy Sebastian Kasparek
01.12.2017 19:44
| PS4 |
Doom VFR zabiera nas do piekła i prezentuje trzy sposoby sterowania
Doom VFR w bazie gier
Doom VFR zabiera nas do piekła i prezentuje trzy sposoby sterowania

Doom VFR debiutuje dzisiaj na rynku, więc tytuł otrzymał stosowny zwiastun premierowy. Twórcy poświęcili go na przedstawienie różnorodnych schematów sterowania.

Doom VFR to jeden z najpiękniejszych shooterów dostępnych na PS VR. Twórcy pokusili się o kilka ciekawych schematów sterowania, więc jeśli przeszkadza Wam skokowa teleportacja, to wystarczy złapać za kontroler DualShock 4.

Doom VFR - klasyczne mapy, poruszanie się i Aim Controller

Doom VFR to nowa odsłona serii skrojona od podstaw pod wirtualną rzeczywistość. Oznacza to, że nie otrzymamy pełnoprawnej kampanii znanej z zeszłorocznego hitu. Zamiast tego czeka nas krótsza przygoda, gdzie oprócz masy strzelania rozwiążemy też trochę zagadek. Tytuł jest już dostępny w sprzedaży, a twórcy chwalą się kilkoma sposobami na granie.

Doom VFR - zwiastun premierowy

Doom VFR na zwiastunie premierowym wygląda na kawał intensywnej kampanii. Gracze otrzymają możliwość klasycznego sterowania i swobodnego chodzenia za pomocą DualShock 4. Kontrolery ruchowe PS Move zapewnią z kolei większą precyzję. Najlepsze doznania zapewni jednak Aim Controller i pozwoli jeszcze bardziej wtopić się w wirtualne piekło stworzone przez id Software.

Nasza recenzja pojawi się na dniach.

bethesda doom vfr id software playstation 4 playstation vr wideo
Źródło: YouTube ( PlayStation)