Newsy Paweł Musiolik
01.12.2017 22:59
| PS4 |
Otwarta beta UFC 3 dostępna
EA Sports UFC 3 w bazie gier
Otwarta beta UFC 3 dostępna

EA Sports UFC 3, które do tej pory dostępne było w zamkniętej becie, otwiera swoje bramy dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby wypróbować nową odsłonę sportowej gry od EA.

Premiera EA Sports UFC 3 zaplanowana została na 2 lutego 2018 roku. Electronic Arts chwali się, że ich kolejny tytuł w serii będzie jeszcze bardziej realistyczny, dzięki nowym animacjom oraz przebudowanemu systemowi walki, który postawić ma większy nacisk na technikę gry.

EA SPORTS UFC 3. Lootboksy powracają z podwójną siłą!

UFC 3 dostępne było do tej pory w formie zamkniętej bety. Jednak od dzisiaj dostępna jest otwarta beta dla wszystkich, którzy chcą spróbować grę przed premierą. EA udostępniło w trakcie testów trzy tryby gry:

  • UFC Ultimate Team
  • Walcz teraz
  • Szybka walka online

Do gry sieciowej potrzebna jest aktywna usługa PlayStation Plus, więc trzeba o tym pamiętać. Beta aktywna będzie przez najbliższe cztery dni - do 5 grudnia do godziny 19:00 naszego czasu. Klienta pobierzecie z tego miejsca, zajmuje 7,43 GB.

EA przy okazji zachęca do składania zamówień przedpremierowych na EA Sports UFC 3 w których oferowany jest wcześniejszy dostęp do gry (3 dni), mistrz UFC do trybu UFC Ultimate Champion oraz 20 paczek premium do tego samego trybu.

EA Sports UFC 3 electronic arts electronic arts sports playstation 4