Newsy Sebastian Kasparek
04.12.2017 18:48
| PS4 |
Darmowy weekend z The Division i największa aktualizacja w historii gry
Tom Clancy's The Division w bazie gier
Darmowy weekend z The Division i największa aktualizacja w historii gry

Nieco później niż pierwotnie planowano, ale aktualizacja 1.8 w końcu trafi do The Division. W tym wypadku warto było czekać, bo twórcy obiecują największą paczkę nowości zdotychczasowo wydanych. Wszystko oczywiście za darmo.

Ubisoft zdecydowało się na bardzo przemyślany krok. Jutro The Division otrzyma solidną dawkę nowości, a niedługo potem tytuł będzie możliwy do wypróbowania za darmo przez wszystkich graczy.

The Division - nowe tryby i mapa trafią do gry w grudniu

Zaczniemy od darmowego weekendu, który The Division otrzyma w dniach 7-10 grudnia. Standardowo otrzymamy dostęp do pełnej wersji gry, a gdy zdecydujemy się kupić tytuł na własność, to bez problemu przeniesiemy nasze postępy. Produkcja zostanie również przeceniona o 70%, więc będzie to świetna okazja, aby wypróbować rozgrywkę w akcji i podjąć decyzję, czy nam odpowiada.

The Division - darmowy weekend 

Jutro z kolei The Divison otrzyma wyczekiwaną aktualizację 1.8. Wprowadzi ona nowe tryby rozgrywki oraz da nam dostęp do zupełnie nowego, wielkiego obszaru w świecie gry - West Side Pier. Znajdziemy tam nową mapę wypadową agentów i wiele innych atrakcji.

Poniżej zwiastun premierowy przedstawiający najważniejsze nowości.

The Division - zwiastun premierowy aktualizacji 1.8

aktualizacja darmowy weekend playstation 4 tom clancy's the division ubisoft ubisoft massive wideo
Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)