Newsy Krzysiek Kalwasiński
05.12.2017 13:35
| PS4 |
Aqua TV zrobi z naszego telewizora piękne akwarium
Aqua TV zrobi z naszego telewizora piękne akwarium

Aqua TV nie jest grą, a raczej odpoczynkiem od takowych. Pozwoli nam wybrać wygląd, typy podwodnych zwierząt i tym samym zamieni nasze telewizory w piękne akwarium.

Aqua TV typową grą co prawda nie jest. To raczej pewna forma relaksu. Po uruchomieniu będziemy mieli dostęp do opcji, dzięki którym zdecydujemy jak ma wyglądać nasze wirtualne akwarium. Ustawimy wygląd otoczenia lub typowego akwarium, wybierzemy typy podwodnych zwierząt jakie mają się po nim poruszać i... to w zasadzie wszystko. Wybór nie będzie co prawda powalający, ale spośród 25 dostępnych stworzeń i kilku teł, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przynajmniej w teorii.

Twórcy Aqua TV chcieli początkowo zaimplementować jakieś mechaniki rozgrywki, ale ciągle wracali do swojego pierwotnego pomysłu. Poza samą personalizacją, możemy też wybierać kąty kamery, korzystać z przybliżenia czy wybrać muzykę, która będzie przygrywać w tle.

Aqua TV ma pojawić się 12 grudnia tego roku. Cena nie jest jeszcze znana, ale posiadacze aktywnej subskrypcji PlayStation Plus dostaną grę taniej o 30%. Choć na pewno przez ograniczony czas. Poniżej znajdziecie zwiastun.

Aqua TV - oficjalny zwiastun

 

aqua tv em studios playstation 4 wideo
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/12/04/turn-your-ps4-and-tv-into-an-aquarium-fit-for-a-supervillain-with-aqua-tv/