Newsy Sebastian Kasparek
07.12.2017 20:05
| PS4 |
Nine Parchments. Magiczna kooperacja z nowym zwiastunem i datą premiery
Nine Parchments w bazie gier
Nine Parchments. Magiczna kooperacja z nowym zwiastunem i datą premiery

Jeśli mało Wam gier kooperacyjnych pozwalających na wspólną zabawę przy jednej konsoli, to koniecznie dajcie szansę Nine Parchments. Tytuł zadebiutuje już niedługo, a dzisiaj otrzymał nowe materiał z rozgrywki.

Nine Parchments to nowa gra twórców cenionej serii Trine. Tym razem studio przedstawia szaloną kooperację dla maksymalnie czterech graczy, gdzie główna zabawa opiera się na sianiu zniszczenia potężną magią.

Nine Parchments - twórcy Trine przedstawiają nową grę kooperacyjną

Nine Parchments w założeniach przypomina bardzo udane Magicka 2. Tytuł oferuje kooperacyjną rozgrywkę lokalną lub przez sieć dla maksymalnie czterech graczy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać w pojedynkę, ale to właśnie zabawa ze znajomymi ma dostarczyć najwięcej frajdy. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun z elementami dynamicznej rozgrywki.

Nine Parchments - zwiastun z rozgrywką

Wcielimy się w rolę jednego z magików potrafiących władać niszczycielskimi czarami i razem ze znajomymi wyruszymy na przygodę pełną akcji. Trzon zabawy ma przypominać gatunek twin-stick shooterów, gdzie pociski podmieniono na czary. Nie zabraknie elementów RPG i tytuł zaoferuje rozbudowane drzewka rozwoju bohaterów. Całość zadziała w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Nine Parchments - drzewko umiejętności

Premiera Nine Parchments została ustalona na dzień 13 grudnia.

frozenbyte studios Nine Parchments playstation 4 wideo
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/12/07/fantasy-co-op-shooter-nine-parchments-promises-spellcasting-mayhem-when-it-releases-on-ps4-next-week/#sf175601016