Newsy Paweł Musiolik
09.12.2017 08:22
| PS4 |
God of War to gra na przynajmniej 25 godzin
God of War w bazie gier
God of War to gra na przynajmniej 25 godzin

God of War zjawiło się na chwilę podczas panelu na PSX 2017. Cory Barlog został zaproszony na scenę by opowiedzieć co nieco o swojej nowej grze. Najważniejszą informacją, którą przekazał był czas gry.

God of War aktualnie nie ma daty premiery, choć według wycieku z PS Store, miałoby to nastąpić już 23 marca 2018 roku. Sony jednak w trakcie panelu nie wspomniało o dacie premiery ani słowem, wiec na ten moment, oficjalnie God of War to nadal gra bez określonej daty premiery.

God of War otrzyma w kwietniu nowe figurki Funko Pop

Cory Barlog, który jest reżyserem gry zdradził jednak, że ukończenie nowej odsłony God of War zająć nam powinno od 25 go 30 godzin, co jest wynikiem przynajmniej 2,5 raza dłuższym niż poprzednie odsłony, które kończyło się za pierwszym razem w 7-8 godzin.

God of War - krótkie wideo z PSX

Barlog zdradził też (co widzicie i słyszycie na nagraniu powyżej), że po publikacji ostatniego materiału z gry, studio zdało sobie sprawę, że Atreus (syn Kratosa) gada za dużo i muszą to odpowiednio stonować by nikogo to nie wkurzało. Czekamy więc na kolejne materiały i potwierdzenie daty premiery.

god of war playstation 4 psx 2017 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo