Newsy Sebastian Kasparek
12.12.2017 18:39
| PS4 |
Rainbow Six: Siege - trzecia przepustka sezonowa już dostępna
Rainbow Six: Siege w bazie gier
Rainbow Six: Siege - trzecia przepustka sezonowa już dostępna

Trzecia przepustka sezonowa do Rainbow Six: Siege jest już dostępna w sprzedaży. Twórcy zachęcają do zakupu i przytaczają liczne bonusy, które na nas czekają. Przypominają też o zawartości zmierzającej do produkcji.

Rainbow Six: Siege może liczyć na wieloletnie wsparcie. Teraz przyszła pora na trzeci sezon, który wprowadzi do gry kolejne fale nowości i usprawnienia. Jeśli chcecie mieć wcześniejszy dostęp do części zawartości i kilka użytecznych bonusów, to warto rozważyć zakup nowej przepustki sezonowej. Ta trafiła już do PS Store i została wyceniona na 125 zł.

Rainbow Six: Siege. DLC "White Noise" z polskim operatorem Zofią już dostępne

Rainbow Six: Siege w ramach trzeciego roku wsparcia i kolejnej przepustki sezonowej oferuje graczom wcześniejszy dostęp do operatorów. Kupując specjalny karnet możemy liczyć na to, że dodatkowe postacie pobierzemy tydzień wcześniej. Przepustka daje również dostęp do 600 kredytów R6, przedmioty kosmetyczne, zniżki w sklepie, premię zdobywanego doświadczenia i więcej. Jeśli zdecydujemy się na zakup przed końcem 5 marca 2018 roku, to otrzymamy dodatkowo unikalną skórkę dla broni.

Rainbow Six: Siege - przepustka sezonowa rok 3

Rainbow Six: Siege w trzecim roku doda ośmiu nowych operatorów. Dostaniemy dwie nowe mapy osadzone we Włoszech i Morocco. Jedna z dotychczasowych lokacji doczeka się przemodelowania, a twórcy zapowiadają specjalne wydarzenie kooperacyjne o nazwie "Oubreak"

Rainbow Six: Siege - zwiastun rozgrywki z operacji "White Noise"

dlc playstation 4 przepustka sezonowa rainbow six: siege ubisoft Ubisoft Montreal wideo
Źródło: https://blog.ubi.com/rainbow-six-siege-year-3-season-pass-now-available/