Newsy Jakub Barwiak
14.12.2017 20:13
|
Co dalej z Deadpoolem? Prezes Disneya wyjaśnia
Co dalej z Deadpoolem? Prezes Disneya wyjaśnia

Martwicie się o Deadpoola? Przyszłość bohatera postanowił rozwikłać sam Bob Iger – prezes Disneya.

 

W czasie konferencji prasowej po ogłoszeniu transakcji Disneya i Foksa, Iger został zapytany o możliwość powstania kolejnych części Deadpoola. Prezes Disneya zapewnił, że jest zwolennikiem takiej opcji.

Disney przejmuje Foksa

Jest wiele możliwości na filmy Marvela z kategorią wiekową R, tak długo jak wytłumaczymy naszej widowni czego mają się spodziewać.

Wygląda więc na to, że Ci którzy, obawiali się przyszłości komiksowych filmów dla dorosłych mogą być na razie spokojni. W szczególności mogą być to fani Deadpoola, biorąc pod uwagę i to właśnie o tym bohaterze wypowiadał się Iger.

Wypowiedź CEO  Disneya nie jest co prawda oficjalnym oświadczeniem firmy, jednak z pewnością jest krokiem w dobrym kierunku. Fox odnosi ostatnio sukcesy na polu filmów komiksowych z kategorią wiekową R, władze Disneya najwyraźniej to dostrzegły i szukają sposobu na zagospodarowanie tego kawałka boxofficowego tortu.

Pytaniem pozostaje czy Deadpool, podobnie zresztą jak inne postacie z filmów dla dorosłych, zostaną włączone do MCU, czy też co wydaje się bardziej prawdopodobne, pozostaną osobną, samodzielną marką.

20th century fox bob iger deadpool Disney marvel
Źródło: https://screenrant.com/disney-deadpool-sequels/