Newsy Daniel Stroński
14.12.2017 23:55
| PS4 |
Attack on Titan 2 - szczegóły rozgrywki i piękne postacie w galerii
Attack on Titan 2 Attack on Titan: Wings of Freedom w bazie gier
Attack on Titan 2 - szczegóły rozgrywki i piękne postacie w galerii

Attack on Titan 2 ma na siebie pomysł i jest szansa, że ciekawe założenia anime zostaną odpowiednio przeniesione na konsole. Co do grafiki - mamy masę zrzutów i jest dobrze.

Attack on Titan 2 to kolejna próba przeniesienia skomplikowanej walki z ogromnymi tytanami na język gier wideo. To, co wygląda niebywale efektownie w anime, niekoniecznie działa, jeśli gracz ma tym sterować samodzielnie. Attack on Titan: Wings of Freedom pokazało, że da się jednak przygotować odpowiedni system walki, a nadchodząca "dwójka" powinna udoskonalić te solidne podstawy.

Attack on Titan 2 na dramatycznym zwiastunie

Attack on Titan 2 wciąż nie pokazuje wiele rozgrywki, ale dostaliśmy solidną paczkę zrzutów (w galerii poniżej) i wygląda to naprawdę dobrze. Co prawda otoczenie zostawia nieco do życzenia, ale do modeli postaci się przyłożono. Co więcej, stworzymy swojego bohatera i dostaliśmy zrzut z edytorem postaci!

Co do zajęć między misjami głównego wątku, będziemy mogli wykonywać misje zwiadowcze, zarządzać architektami (którzy tworzą np. lepsze wieżyczki strażnicze) czy przygotować się do walk, kupując nowy sprzęt. Attack on Titan 2 może być RPG-iem akcji z krwi i kości, którzy trafi nie tylko do fanów mangi i anime.

Europejska premiera została wyznaczona na 20 marca 2018 roku.

 

attack on titan 2 galeria koei tecmo omega force playstation 4