Newsy Paweł Musiolik
24.12.2017 00:12
| PS4 |
Bungie obiecuje kolejne zmiany w Destiny 2
Destiny 2 w bazie gier
Bungie obiecuje kolejne zmiany w Destiny 2

Destiny 2 w 2018 roku doczeka się kolejnych zmian. Następny pracownik Bungie zapewnił fanów, że studio słucha krytyki i będzie wprowadzać zmiany. Tym razem dotkną one Eververse, nagród z aktywności i w dalszej perspektywie - schowka.

Christopher Barret, jeden z reżyserów w Bungie postanowił na Twitterze wypuścić odezwę do fanów Destiny. Tym razem poruszono temat nagród za aktywności oraz całego Eververse, które jest pod ciągłym atakiem od momentu rozpoczęcia eventu The Dawning, które jeszcze mocniej postanowiło wyciągać pieniądze z kieszeni graczy. Po fali krytyki, która objawiały się m.in. masowym zakładaniem tematów na forum gry, Bungie musiało zareagować.

Bungie przyznaje się do psucia Destiny 2

Oficjalnych przeprosin jak to ostatnio firma ma w zwyczaju się nie doczekaliśmy, ale możemy traktować słowa dewelopera jako oficjalne stanowisko Bungie. Czego się dowiedzieliśmy z serii tweetów?

Kolejny Iron Banner i wydarzenia frakcyjne do puli nagród otrzymają skórki Wróbla, nowe shadery i wygląd statków.

Na początku roku Destiny 2 doczeka się zmian w systemie nagród. Im cięższa aktywność, tym lepsze mają być nagrody. Podobno.

I na koniec - zapowiedź zmian w Eververse:

Oraz "coś" z naszą skrytką w grze. Tu możemy się spodziewać prawdopodobnie jej rozbudowy i może lepszego zarządzania przedmiotami w niej, bo na ten moment jest to mało wygodna sprawa.

Co według was Bungie powinno jeszcze poprawić w Destiny 2?

Źródło: https://twitter.com/cgbarrett