Newsy Kacper Mądry
29.12.2017 18:36
| Mobile |
Najlepsze gry mobilne do 5 złotych
Najlepsze gry mobilne do 5 złotych

Wybraliśmy bardzo dobre gry mobilne, które dostaniecie za śmiesznie niskie pieniądze.

Wirtualne sklepy Google oraz Apple są stale bombardowane nowymi promocjami na przeróżne aplikacje. Przedstawiamy kilka z tytułów, którymi warto się zainteresować, a przy okazji - nie zbankrutować.

Assassin's Creed Identity - AppStore 2,99zł, Google Play 2,99zł

W tej mobilnej odsłonie serii Assassin's Creed wracamy w czasy włoskiego renesansu. Czeka tutaj na nas kampania fabularna, którą przejdziemy wykreowanym przez nas bohaterem. Gdy skończą się nam zadania możemy przystąpić do ogromnej ilości misji pobocznych, które ukończymy w znanym nam, asasyńskim stylu. Gra różni się jednak od swoich konsolowych odpowiedników zmienionym sterowaniem. Zamiast imitacji analoga na ekranie, wybieramy palcem miejsce, do którego nasza postać ma się udać. Za 3 złote - żal nie spróbować.

Don't Starve: Pocket Edition - AppStore 4,99zł

Kieszonkowa edycja Don't Starve godnie reprezentuje starszego brata z konsol. Mamy tutaj do czynienia z prawie stuprocentowym przeniesieniem większej produkcji na małe ekrany. Twórcy stale aktualizują swoją grę o brakującą zawartość i poprawiają precyzję kilku opcji sterowania. Dla lubiących morskie klimaty z dodatku Shipwrecked, mamy dobrą wiadomość - smartfonowa wersja to oddzielna produkcja, ale również kosztuje tylko 4,99zł.

Plague Inc. - AppStore 2,99zł, Google Play darmo + mikrotransakcje

Plague polega na próbie unicestwienia całego świata za pomocą wirusa. Brzmi przerażająco? Ale jakie to jest uzależniające! Wybieramy nazwę bakterii, punkt zapalny i... obserwujemy. Co jakiś czas ulepszamy naszą chorobę, aby Ci przeklęci mieszkańcy Ziemi nie nadążali z produkcją szczepionek, a pod koniec patrzymy jak świat płonie. Prosta rozgrywka daje ogromną satysfakcję i sprawia, że raz na jakiś czas po prostu trzeba zniszczyć ludność za pomocą epidemii choroby "LootBox".

Jade Empire - AppStore 4,99zł, Google Play 4,29zł

Kultowy RPG twórców Mass Effect i Dragon Age, który kiedyś potwornie mulił mój komputer od teraz jest dostępny na platformach mobilnych. Edycja gry zawiera wszystkie pomniejsze dodatki jakie pojawiły się do tejże produkcji, a jedyne co może boleć, to rozmiar gry na dysku - 3,9GB. Fakt sporego wielkości gry, umili Wam informacja, że tytuł jest w polskiej wersji językowej.

Infinity Blade I, II, III - AppStore 4,99zł (każda odsłona)

Tytuły, które jako pierwsze pokazały co smartfony mogą osiągnąć, jeśli chodzi o grafikę. To taki Crysisy smartfonów. Mechanika gry polega na poruszaniu się od walki do walki, które toczymy machając palcem po ekranie, robiąc uniki czy wykorzystując specjalne umiejętności. Gry są jednak bardzo trudne, a śmierć - permanentna. Każdy nasz nowy bohater jest jednak synem poprzedniej postaci i powraca, aby pomścić ojca i zabić "głównego złego". Gry mają ukryte zakończenia i oferują wiele godzin rozgrywki, która stale będzie nas zachwycać swoją grafiką.

 

assassin's creed don't starve infinity blade jade empire plague inc: evolved promocja