Newsy Paweł Musiolik
06.01.2018 00:27
| PS4 |
MX vs. ATV All Out pojawi się w marcu
MX vs. ATV All Out w bazie gier
MX vs. ATV All Out pojawi się w marcu

MX vs. ATV All Out będzie idealnym wyborem jeśli jesteście fanami off-roadowych wrażeń. Tak przynajmniej twierdzi wydawca gry, który ujawnił nam oficjalną datę premiery.

MX vs. ATV All Out zostało zapowiedziane w zeszłym roku i jest kolejną odsłoną serii MX vs. ATV, która została kupiona przez THQ Nordic po bankructwie oryginalnego THQ. Po wydaniu remasterów, nowy właściciel zabrał się wraz z ekipą Rainbow Studios za zupełnie nową część. Czego możemy się po niej spodziewać?

Maksymalnie 16 graczy w grze online, opcja gry na podzielonym ekranie (ale tylko dla dwóch osób), kilka trybów gry, tuning naszych pojazdów i opcja dostosowania kierowcy. A do tego masa trików do wykonania w trakcie jazdy.

MX vs. ATV All Out - oficjalny zwiastun gry

Jeśli złożymy zamówienie przedpremierowe, zagramy cztery dni wcześniej - 23 marca. Osoby bez preordera, grę będą mogły kupić 27 marca 2018 roku. Kilka wybranych sieci sklepów dodawać będą do zamówienia przedpremierowego dodatkową zawartość, na którą złożą się części do tuningu, kosmetyczne przedmioty oraz 100 tysięcy waluty wewnątrzgrowej.

MX vs. ATV All Out playstation 4 rainbow studios thq nordic wideo