Newsy Kacper Mądry
11.01.2018 15:01
| Mobile |
Fire Emblem Heroes z nową kampanią i postaciami
Fire Emblem Heroes w bazie gier
Fire Emblem Heroes z nową kampanią i postaciami

Mobilne Fire Emblem Heroes dostało dużą aktualizację. Autorzy wprowadzili nowe misje i postacie.

Fire Emblem Heroes jest mobilną produkcją, przenoszącą serię taktycznych gier fabularnych na ekrany naszych smarftonów. Produkcja Nintendo jest możliwa do pobrania za darmo, ale mikropłatności zawarte w grze nie wymuszają na graczu przymusowych zakupów, co przełożyło się również na wysokie oceny w mediach.

Fire Emblem Heroes w naszej bazie

Twórcy stale rozwijają swoją produkcję. Gracze tym razem mogą się cieszyć z dodania trzech nowych postaci. Micaiah, Sothe oraz Zelgius, którzy pojawili się w Fire Emblem: Radiant Dawn na Wii są teraz dostępni w Fire Emblem Heroes. Oprócz nowych postaci, dodano kolejny rozdział kampanii fabularnej o tytule Guided by a Dream.

Fire Emblem Heroes dostępne jest na systemy Android oraz iOS. Produkcja opowiada historię walki Imperium Emblian z królestwem Askran. Jako gracz możemy przyzywać do naszej armii postacie występujące w większości serii Fire Emblem.

Tytuł oferuje jedyne tryb dla pojedynczego gracza. Zabawę możemy prowadzić w kampanii fabularnej oraz w pobocznych trybach zabawy.Rozgrywka polega na toczeniu turowych bitw na małych mapach, a całość dostosowana jest do stylu mobilnego grania, co oznacza kilkuminutowe etapy. Przejście całej gry powinno jednak Wam zająć powyżej 10 godzin.

Fire Emblem Heroes nintendo Nintendo Entertainment Planning Nintendo Entertainment Planning & Development
Źródło: https://gematsu.com/2018/01/fire-emblem-heroes-adds-world-dawn-heroes-micaiah-sothe-zelgius