Newsy Daniel Stroński
13.03.2018 14:43
|
Splinter Cell 2018. Przeciek mówi o nowej wersji jeszcze w tym roku
Splinter Cell 2018. Przeciek mówi o nowej wersji jeszcze w tym roku

Tom Clancy's Splinter Cell to marka, której Ubisoft już dawno nie wykorzystało. Czy po pięciu latach Sam Fisher w końcu powróci?

Marka Splinter Cell była niegdyś jedną z najważniejszych w portfolio Ubisoftu. Dziś francuski wydawca zepchnął ją na bok, a graczom pozostaje świetne Splinter Cell: Blacklist na PS3 z 2013 roku. O serii nie było jednak zupełnie cicho, bo półtora roku temu pojawiła się plotka o pracach nad nową przygodą Sama Fishera, w którego miał się ponownie wcielić Michael Ironside. Świeży przeciek zdaje się ją potwierdzać.

Plotka: Ubi pracuje nad nowym Splinter Cellem

Na kanadyjskiej stronie sieci sklepów internetowych Amazon pojawiła się oferta o tytule "Tom Clancy's Splinter Cell 2018". Z uwagi na brak jakichkolwiek oficjalnych informacji czy chociażby plotek w ostatnim czasie, ktoś w Amazonie musi coś wiedzieć i stworzył placeholder, tyle że zbytnio pospieszył się z wrzuceniem go na stronę. Jeśli rzeczywiście mamy od czynienia z wpadką, o nowym Splinter Cellu powinniśmy dowiedzieć się w czerwcu na tegorocznych targach E3.

Splinter Cell: Blacklist - zwiastun

 

Źródło: https://www.amazon.ca/Tom-Clancys-Splinter-Cell-2018/dp/B071GCKXYM